Gitti Gidiyor
  2 - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Trabzoncell abonelerine www.gittigidiyor.com sitesindeki "Türk Telekom Taraftar Hat Aboneleri’ne Özel" kampanyasındaki seçili ürünler arasında yapılan ve tek sepet toplamının maksimum 350 TL olduğu alışverişlerde %20 anında indirim uygulanacaktır.

· Kampanyaya katılabilmek için, kullanıcıların "GITTIGIDIYOR" yazıp 5060'a SMS göndererek kampanya şifresi alması gerekmektedir. Alınan şifre, www.gittigidiyor.com sitesindeki ilgili alana (http://www.gittigidiyor.com/BanaOzel/indirimlerim.php) girilmesi ile kampanyadan faydalanılabilir. Kampanya kodunun doğru olarak girilmesi durumunda indirim kodunun ödeme sayfasında seçilmesi gerekmektedir.

· Kampanya katılım SMS ücreti kullanıcılar tarafından karşılanacaktır. "GITTIGIDIYOR" yazıp 5060'a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 0,3325 TL’dir. Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

· Kampanyadan sadece aktif Trabzoncell aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

· %20 indirim tutarı, sadece "Türk Telekom Taraftar Hat Aboneleri’ne Özel" kampanyasına ait seçili ürünlerde geçerli olacaktır.

· www.gittigidiyor.com sitesindeki "Türk Telekom Taraftar Hat Aboneleri’ne Özel" kampanyasından seçili ürünlerin olduğu ve tek sepet toplamının 350 TL'ye kadar olması halinde indirim tutarı uygulanacaktır.

· Kampanyadan faydalanabilmek için katılımcının www.gittigidiyor.com sitesine üye olması gerekmektedir. Kurumsal olarak tanımlanmış üyeler kampanyadan faydalanamaz.

· Trabzoncell aboneleri kampanya süresince 1 kez şifre alarak kampanyadan faydalanabilir. Her şifre tek kullanımlıktır. Alınan şifreyi bir defaya mahsus olmak üzere GittiGidiyor üyesi hesabında kullanabilir ve kampanyadan 1 kere faydalanabilir. GittiGidiyor üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde, GittiGidiyor’un siparişleri iptal etme ve indirimi geri alma hakkı saklıdır.

· Kampanya www.gittigidiyor.com sitesindeki diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya, sadece www.gittigidiyor.com sitesindeki bankalarla yapılan kredi kartı puan kampanyaları ile birleştirilebilir.

· %20 İndirim tutarı www.gittigidiyor.com sitesinde satıcılarının belirlediği satış fiyatları üzerinden yapılacaktır. Kampanyada yer alan ürünler ile ilgili tüm sorumluluk sadece ürünlerin satıcısına ait olacaktır.

· Kampanya için geçerli olan indirim kodları 30 Haziran 2016 sonrasında geçerliliğini yitirir. Kampanya satıcıların stoklarıyla sınırlı olup, kampanya için belirlenen ürünlerin stoklarının tükenmesi durumunda kampanya durdurulacaktır.

· 2-30 Haziran 2016 tarihleri arasında www.gittigidiyor.com sitesindeki indirim kodu kullanılarak yapılan ödemelerde kullanıcılar daha sonra herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunursa, indirim hakkını kaybedilecek ve indirim tekrar tanımlanamayacaktır.

· Kampanya GittiGidiyor'un mobil uygulamalarında yapılan alışverişlerde geçerlidir.

· Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe hakkını saklı tutar.

· Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

· Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

· Türk Telekom ve GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Ballı Kampanya
 Kampanya Bilgisi:
Şimdi Trabzoncell’e yeni faturasız hat alarak gelenler hediyelerden dilediğini seçiyor!
“4.5G deneyimlemek için bol internet isterim” diyorsanız, ilk ay ücretsiz 4GB cepte internet ile 4.5G hızını yakalayın!
“Hem konuşurum, hem mesajlaşırım, hem de internete girerim” diyorsanız, ilk ay ücretsiz her yöne 250DK + her yöne 250 SMS + 250 MB içeren Bal 250 Paketi tam size göre!
Üstelik bu iki paketten birini seçip kayıt olan müşterilerimize anında 40 TL hediye!
Ücretlendirme:
 
BALLI HAT KAMPANYASI
Hangi Paket?
İlk 1 ay Ücretsiz Bal 250 Paketi
İlk 1 ay Ücretsiz Ballı 4GB Paketi
Ne Alırım?
Her Yöne 250 DK +Her Yöne 250 SMS +Her Yöne 250 MB Cepte İnternet +40 TL Hediye*
4GB Cepte İnternet+ 40 TL Hediye*
Ne Öderim?
Ücretsiz/  Ballı Hat Kampanyası kapsamında, yukarıdaki paketlerden birini seçin, ilk ay ücretsiz deneyin! Üstelik, bu paketlere gelenlere anında 40 TL hediye!
Nasıl Alırım?
BALLI-->2070
BALLI 4GB--> 2070
 
 
Kampanya Detayları:
 
 • Yeni faturasız hat alan müşteriler her yöne 250 Dakika, 250 SMS ve 250MB cepte internet içeren BAL 250 paketini veya 4GB cepte internet içeren Ballı 4GB Paketi’ni ilk ay ücretsiz olarak alabileceklerdir.
 • Bu iki paketten birini seçip kayıt olan müşterilere yurtiçi arama ve SMS gönderimlerinde geçerli 40 TL hediye, bir defaya mahsus otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediye TL, paket alımı veya internet kullanımı için geçerli değildir.
 • Her bir hat, Ballı Hat Kampanyasından sadece 1 kez faydalanabilir. Kampanya kapsamında sunulan paketlerden sadece bir tanesi seçilerek kayıt olunur. Seçilen pakete ek, hediye TL otomatik tanımlanır.
 • İlk 1 ay ücretsiz BAL 250 Paketi’ne kayıt olmak için BALLI yazıp 2070’e; ilk 1 ay ücretsiz Ballı 4GB Paketi’ne kayıt olmak için BALLI 4GB yazıp 2070’e gönderebilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için faturasız hat alan müşterilerimizin hatları aktive olduktan sonraki 30 gün içerisinde kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Hediye paketler, kayıt tarihlerinden itibaren 30 gün boyunca geçerli olacak ve 30 gün içerisinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • İlk ay ücretsiz olarak sunulacak Ballı 4GB Paketi 30 günlük kullanım sonrasında otomatik yenilenmeyecektir.
 • İlk ay ücretsiz olarak sunulacak BAL 250 paketi 30 günlük kullanım sonrasında, hatta yeterli bakiye bulunması durumunda 20 TL'ye yenilenecektir. Paket yenilemesi için abonenin hattında en az 20,5TL bakiye bulunması gerekmektedir. Otomatik yenilemenin iptali için İPTAL 250 yazılarak 2070’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Paketin iptali halinde, müşteriler sahip oldukları kullanım haklarını geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabileceklerdir.
 • Kalan kullanım haklarını öğrenmek için, BAL 250 Paketi için KALAN BALLI; Ballı 4GB Paketi için KALAN BALLI 4GB yazıp 2070’e gönderebilirsiniz.
 • Kampanya kayıt işlemleri SMS ve Müşteri Hizmetleri kanalı aracılığıyla yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu paketlere kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Trabzoncell’deki aboneliği devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerini paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay veren aboneler kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Büyük Fırsat 4GB Paketi
 Büyük Fırsat 4GB Paketi
Şimdi Trabzoncell’e gelenlere Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB Cepten İnternet sadece 35 TL!
 
Paket Bilgisi
Büyük Fırsat 4 GB Paketi ile Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB Cepten İnternet sadece 35 TL! Şimdi siz de Trabzoncell’e gelin, bu "fırsatı" kaçırmayın! Büyük Fırsat 4 GB Paketi'nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Trabzoncell’e gelmeniz yeterli!
Ücretlendirme
Hangi Paket? 
Büyük Fırsat 4 GB Paketi
Ne Alırım?
Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet
Ne Öderim?
35 TL / AY
Nasıl Alırım?
FIRSAT4GB yaz 5555 ’e gönder
 
Tüm Ücretlendirme Detayları
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları,  Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
Avea İletişim Hizmetleri, fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Hemen Tarifeye Geçin
Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile TrabzonCell Büyük Fırsat 4GB tarifesine geçmek için Türk Telekom Grup Mağazalarına gelin!
Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
·         Büyük Fırsat 4 GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 35 TL, mevcut müşteriler için aylık 39 TL’dir.
·         Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
·         Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
·         Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
·         Büyük Fırsat 4 GB Paketi’nden yararlanacak numara eğer daha önce Trabzoncell numarası ise, numaranın tekrar Trabzoncell’e taşındığı tarih ile numaranın Trabzoncell’den  taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
·         Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
·         Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
·         Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
·         Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
·         Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
SMS Aktivasyon
BÜYÜK FIRSAT 4 GB PAKETİ 
PAKETE KAYIT 
FIRSAT4GB --> 5555
KALAN SORGULAMA
KALAN FIRSAT4GB --> 5555
PAKET İPTALİ 
IPTAL FIRSAT4GB --> 5555
 
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Taraftar Hatları Çekiliş Kampanyası
 
Şimdi TrabzonCell faturalı tarifelerine gelenler 12 playstation, 90 imzalı forma, 25 maç biletinden birini kazanma şansı yakalıyor!
 
Sezon coşkuyla başladı, şimdi sıra bizde! Hediyelerle Sezon Coşkusuna Coşku Katıyoruz!
 
07 Eylül-07 Kasım 2015 tarihleri arasında GSMobile, Fenercell, Trabzoncell Faturalı tarifelerine yeni hat tesisi, numara taşıma yolu ile gelerek 12 ay faturalıda kalma taahhüdü veren müşterilerimiz "Taraftar Hatları Çekiliş Kampanyası" kapsamında 12 playstation, 90 imzalı forma ve 25 maç biletinden birini kazanma şansı elde ediyor!
 
Türk Telekom Grup Mağazalarında veya Avea bayilerinde Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerinden birine geçin!
Tarifeye geçişiniz tamamlandıktan sonra SOZ yazıp 5555’e göndererek 12 fatura dönemi faturalı tarifede kalma sözü verin!
Kampanya süresi içerisinde TARAFTAR yazıp 5555 numarasına ücretsiz SMS gönderin!
Çekilişe katılın ve hediye kazanma fırsatını yakalayın!
 
Detaylar
 
Kampanya ve Katılım Koşulumları
 
Bu kampanya Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27.08.2014 tarihli ve 24951361-255.01.02/2577-6262 sayılı izni ile 07.09.2015 (Saat:00.01) - 07.11.2015 (Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde TARAFTAR yazıp ücretsiz olarak 5555’e kısa mesaj gönderip 12 ay faturalıda kalma taahhüdü vererek, tüm GSM operatörlerine ait mevcut hatlarını Avea’nın Fenercell, GSMobile, Trabzoncell faturalı tarifelerine taşıyanlar veya bu tarifelere yeni hat tesisi ile geçiş yapan müşterilerimize, taşıdıkları veya yeni hat tesisi yaptıkları her faturalı hat için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 12 kişi Playstation 4 500 GB (Değeri: 1.499,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş, 13.11.2015 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok Halim Meriç İş Merkezi No:15 Daire:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 19.11.2015 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihlilerin 04.12.2015, yedek talihlilerin ise 19.12.2015 tarihine kadar kimlik ile başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar kimliği ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Müşterilerimizin ad, soyad ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Tüm GSM operatörlerine ait mevcut hatlarını Avea’nın Fenercell, GSMobile, Trabzoncell faturalı tarifelerine taşıyan ya da bu tarifelere yeni hat tesisi yapanlara ait hatların kampanya döneminde aktif olması gerekmektedir. Müşterilerimizin ikramiye teslim alabilmeleri için kampanya döneminde ödenmemiş borçlarının olmaması gereklidir. Kampanya tarihleri arasında hattını kapatan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamayacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan ikramiye devredilemez, nakde veya başka bir mala çevrilemez. İkramiyelerin son teslim tarihi 31.12.2015’dir. Çekilişe Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., Fenercell, GSMobile, TrabzonCell ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. 
MPİ izin kapsamı dışında kampanya tarihleri arasında Fenercell faturalı tarifelerinden birine Numara taşıma veya yeni Aktivasyon yoluyla kaydolan 5 kişi 31.12.2015 tarihine kadar geçerli, Fenerbahçe Futbol Takımı, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Maraton Tribün alt blok maç bileti, 40 kişi Fenerbahçe Futbol Takımı Forması, kampanya tarihleri arasında GSMobile faturalı tarifelerinden birine numara taşıma veya yeni aktivasyon yoluyla kaydolan 10 kişi 31.12.2015 tarihine kadar geçerli, Galatasaray Futbol Takımı Türk Telekom Arena Stadyumu, Doğu Tribün maç bileti, 40 kişi Galatasaray Futbol Takımı Forması, kampanya tarihleri arasında Trabzoncell faturalı tarifelerinden birine numara taşıma veya yeni aktivasyon yoluyla kaydolan 10 kişi 31.12.2015 tarihine kadar geçerli, Trabzonspor Futbol Takımı Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Kapalı Tribün maç bileti ve 10 kişi Trabzonspor Futbol Takımı Forması ikramiyesi kazanacaktır. 6222 sayılı “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” uyarınca Passolig Kartı olmayanlar ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından maça girme cezası bulunan kişiler maç bileti ikramiyesi teslim alamaz. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
TrabzonCell ile gol sevinci internet hediyeli

Tarife Bilgisi
Büyük takımın taraftarına özel aşımsız 5GB internet ve takmının renginde modem yalnızca 25TL.
Paket aşımı yok, süpriz fatura yok!
Üstelik, şimdi takımınızın attığı her gole 100MB hediye!
Taraftar modeminiz hangi takımın renklerini taşımakta ise, o takımın iç ve dış sahada oynanan Türkiye Kupası, Avrupa Kupaları ve Süper Lig karşılaşmalarında karşı takıma attığı her bir gol size 100MB internet kazandırıyor.

Ücretlendirme

 


İnternet Miktarı

Kontrat Süresi

Aylık İnternet ve Modem Cihaz Bedeli
(KDV ve ÖİV dahil)

Gole MB 

5 GB

12 Ay

25 TL

Takımınızın attığı her gole
100MB hediye 

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

5GB kotanız dolduktan sonra otomatik olarak internet erişiminiz sonlandırılacaktır. Faturanıza 12 ay boyunca internet kullanımı ve modem bedeli için 25 TL dışında herhangi bir tutar yansıtılmayacaktır.

Paketiniz bittiğinde kullanıma devam etmek için sadece 20TL’ye 5GB ek paket alabilirsiniz. (KDV ve ÖİV dahildir)

EK 5GB yazarak 5555’e göndermeniz yeterlidir.
Tüm ücretlendirme detayları
Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Detaylar


Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Teklif yalnızca bireysel müşterilere açıktır.
 • MF190 modemli tarifede 12 ay boyunca 6.6 TL faturanıza modem cihaz taksit bedeli olarak; 18.4 TL 5GB internet kullanım bedeli olarak yansıtılır. 13. aydan itibaren 5GB aşımsız internet 39TL olarak faturalandırılır.
 • MF667 modemli tarifede 12 ay boyunca 8.30 TL faturanıza modem cihaz taksit bedeli olarak; 16.7 TL 5GB internet kullanım bedeli olarak yansıtılır. 13. aydan itibaren 5GB aşımsız internet 30TL olarak faturalandırılır.
 • Teklif dahilinde sunulan en yüksek veri indirme hızları 7.2kbps’dır.
 • İlgili fatura dönemi içerisinde kullanımlar 5GB’a ulaştıktan sonra yaptığınız kullanımlarda hız düşümü uygulanarak en yüksek veri indirme hızı 1Kbps olacaktır. 5GB’ın üzerindeki kullanımlar ücretlendirilmeyecektir.
 • Tekliften yeni aktivasyon, numara taşıma ya da tarife değişikliği yoluyla faydalanılabilir.
 • Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, 39 TL'lik yeni tesis hat ücreti ve 15,68 TL'lik TGM Ruhsat vergisi 12 eşit taksit halinde, TGM kullanım verigisi her ay 1,31 TL olmak üzere faturanıza yansıtılacaktır (ilk 12 ay boyunca aylık toplam 5.87 TL).
 • Fatura kesim tarihi her ayın 10’udur.
 • Tarife kapsamındaki internet kullanım hakkı internet APN ve Wap APN’de, ilgili fatura dönemi içerisinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Bu tarife kapsamında , faturalı hattan faturasız hatta geçiş, numara taşıma, hat iptali gibi durumlarda abonemiz adına düzenlenecek son faturalar ile yeni aktivasyon ve faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde, çıkan ilk faturaya ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı; yeni tarife aktivasyonu durumunda söz konusu fatura döneminde 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Faturalı tarifelerden faturasız tarifelere yapılan geçişlerde tarife iptal olur ve kalan internet hakları silinir.
 • Tarife, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalıdır; veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilir. Yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olup, yurdışında ve KKTC’de geçerli değildir.
 • Tarife dahilinde yurtiçi SMS gönderim ücreti 41,5 Kuruş/adet olarak ücretlendirilir.
 • Aynı TCKN üzerine 3’ten fazla data hattı alınamaz.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi faturanıza yansıtılır.
 • Taahhüt süresi içinde taahhüdün bozulması durumunda, o güne kadar yararlanılan indirim toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı ve kalan cihaz taksitlerinin toplamı cezai bedel olarak yansıtılır. 
 • Gole MB uygulaması çerçevesinde hediye edilen MB’lar bir ay süresince geçerlidir ve 1 aylık sürede kullanılmadığı durumda bir sonraki aya devretmez.
 • Gole MB uygulaması, abonenin 12 aylık taahhüt süresi boyunca geçerli olacaktır. Hediye MB’lar abonenin ilgili tarifelere kayıt olarak taraftar modemi ile kullandığı hattına yüklenecektir.
 • Belirtilen hediye kullanım haklarına internet APN üzerinden yapılacak olan kullanımlar dahil olup, yurtdışı kullanımlar için geçerli değildir.
 • Avea Jet Mobil Modemle ilgili sorularınız için 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri'nden gerekli desteği alabilirsiniz.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Süper 3’lü Paket

Süper Üçlü Paketi’nde yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB cepten internet mevcut müşteriye 30 TL, yeni müşteri ücreti 28 TL’dir.

Siz de TrabzonCell faturasız tarifelerine gelin ve SUPER3LU yazıp 5555'e SMS gönderin, Süper Üçlü Paket’iniz cebinize gelsin!
 

• 18 Haziran 2013 tarihi itibarıyla, TrabzonCell bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB cepten internet kullanımı içeren Süper Üçlü Paket teklifinden faydalanabileceklerdir.
• Süper Üçlü Paket ücreti 30 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• TrabzonCell bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Süper Üçlü Paket teklifinden faydalanabilmeleri için, SUPER3LU yazıp, 5555'e mesaj atarak Süper Üçlü Paket teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
• Süper Üçlü Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
• Süper Üçlü Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
• Süper Üçlü Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper Üçlü Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SUPER3LU yazıp 5555'e göndererek, Süper Üçlü Paket'i alabilirler.
• Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER3LU yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
• Süper Üçlü Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN SUPER3LU yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.
• Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
• Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
• Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Süper 2’li Paket
Süper İkili SMS Paketi

Süper İkili SMS Paketi’nde her yöne 250 dakika ve her yöne 5000 SMS sadece 25 TL!

YENISMS yazıp 5555'e SMS gönderin, Süper İkili SMS Paketi’niz cebinize gelsin.
 

• TrabzonCell bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler her yöne 250 dakika ve her yöne 5000 SMS içeren Süper İkili SMS Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
• Süper İkili SMS Paketi ücreti 25 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• TrabzonCell bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Süper İkili SMS Paketi teklifinden faydalanabilmeleri için YENISMS yazıp, 5555'e mesaj atarak Süper İkili SMS Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
• Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
• Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
• Süper İkili SMS Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper İkili SMS Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar YENISMS yazıp 5555'e göndererek, Süper İkili SMS Paketi'ni alabilirler.
• Süper İkili SMS Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN YENISMS yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.
• Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL YENISMS yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
• Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
• Süper İkili SMS Paketi kapsamında sunulan dakika ve SMS’ler sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
• Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Süper İkili İnternet Paketi

Süper İkili İnternet Paketi’nde her yöne 250 dakika ve 1 GB sadece 25 TL!
 

YENIDATA yazıp 5555'e SMS gönderin, Süper İkili İnternet Paketi’niz cebinize gelsin.
 

• TrabzonCell bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler her yöne 250 dakika ve 1 GB internet kullanımı içeren Süper İkili İnternet Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
• Süper İkili İnternet Paketi ücreti 25 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• TrabzonCell bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Süper İkili İnternet Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, YENIDATA yazıp, 5555'e mesaj atarak Süper İkili İnternet Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
• Süper İkili İnternet Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
• Süper İkili İnternet Paketi kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
• Süper İkili İnternet Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper İkili İnternet Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar YENIDATA yazıp 5555'e göndererek, Süper İkili İnternet Paketi'ni alabilirler.
• Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL YENIDATA yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
• Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
• Süper İkili İnternet Paketi kapsamında sunulan dakikalar ve internet kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
• Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
iPhone 5 Kampanyası
Kampanya Bilgisi

İlk iPhone'dan beri iPhone'daki en büyük gelişme. Yepyeni tasarım, göz kamaştırıcı 4 inç retina ekran, ultra hızlı kablosuz bağlantı ve güçlü A6 işlemcisiyle iPhone 5, TrabzonCell’de! Dilediğiniz iPhone 5 paketine 24 ya da 36 ay taahhüt vererek sahip olabilirsiniz.


Ücretlendirme


TARİFENİZE EK ÖDEME İLE ALMAK İSTERSENİZ
İlk 3 ay 100 MB hediye
  iPhone 5 16 GB iPhone 5 32 GB  iPhone 5 64 GB
24 ay 36 ay 24 ay 36 ay 24 ay 36 ay
TrabzonCell Muhteşem 25'lik TrabzonCell Muhteşem 35'lik TrabzonCell 21'lik Tarife 99 TL 69 TL 116 TL 81 TL 132 TL 93 TL
Trabzoncell Dörtte Dört TrabzonCell Süper Bordo 93 TL 63 TL 110 TL 75 TL 126 TL 87 TL

 

İNTERNET PAKETİ İLE ALMAK İSTERSENİZ
  iPhone 5 16 GB iPhone 5 32 GB iPhone 5 64 GB
24 ay 36 ay 24 ay 36 ay 24 ay 36 ay
250 MB 109 TL 79 TL 126 TL 91 TL 142 TL 103 TL
1 GB 113 TL 83 TL 130 TL 95 TL 146 TL 107 TL
4 GB 123 TL 93 TL 140 TL 105 TL 156 TL 117 TL

 

HER ŞEY DAHİL ALMAK İSTERSENİZ
  iPhone 5 16 GB iPhone 5 32 GB iPhone 5 64 GB
24 ay 36 ay 24 ay 36 ay 24 ay 36 ay
1000 Dakika + 1000 SMS + 4 GB 159 TL 129 TL 176 TL 141 TL 192 TL 153 TL

 

PEŞİN ALMAK İSTERSENİZ
İlk 3 ay 250 MB hediye


Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

• Kampanya 14 Aralık 2012 - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında TrabzonCell aboneleri için geçerlidir.
• Kampanya stoklarla sınırlıdır.
• Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
• Kampanyada 3. şahış kredi kartı kullanılamaz.
• Kampanya dönemi içerisinde ödeme şekli alternatifleri arasında geçiş yapılamayacaktır.
• Kampanya kapsamında alınabilecek cihaz sayısı 2 (iki) adet ile sınırlıdır. Abonelerin TC kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısı dikkate alınacaktır.
• Mevcut durumda Avea tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak yararlanan aboneler, bahsi geçen hatları ile bu Kampanya'dan yararlanamayacaktır. Müşterilerimiz bu Kampanya'dan, her bir hattı ile sadece bir defa faydalanabilir.
• Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
• Aboneler kampanyaya katıldıklarında 3G abonelikleri otomatik olarak açılacaktır.


Tarifeye ek ödeme seçeneğine ilişkin detaylar:

• Teklif, belirlenen faturalı tarifelerde ve koşullarda 24 ay veya 36 ay taahhütle geçerlidir.
• Taahhüt süresi boyunca kampanyaya katılan abonelerin faturalarına kayıtlı oldukları tarife grubuna göre belirlenen aylık KDV+ÖİV dahil tarife indirimi yansıtılacaktır. Bu sayede; kampanyaya katılan aboneler hizmet aldıkları tarife grubuna göre tarifelerine ek olarak yine belirtilen ek bedelleri ödeyerek kampanyadan faydalanmış olacaklardır.
• Ayrıca kampanyadan taahhüt vererek yararlanan abonelerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca geçerli olacak, aylık 100 MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 100 MB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 fatura dönemi boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Abonenin fatura dönemi içerisinde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki aya devretmeyecektir. Aboneler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INTERNET yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
• 3. fatura döneminden sonra 100 MB internet paketi 5 TL ücretli olarak yenilenecektir. Paketini iptal etmek isteyen müşterilerimizin IPTAL INT100 yazarak 5101 kısa numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir.
• Taahhüt süresi dolmadan önce, abonenin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek veya kampanya kapsamında belirtilen tarife grupları arasında geçiş yapmak suretiyle değiştirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; abone, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek, abonenin taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri ve taahhütüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı yansıtılacaktır.


İnternet paketli seçeneğe ilişkin detaylar:

• Teklif, belirlenen koşullarda 24 ay veya 36 ay taahhütle geçerlidir.
• Kampanya kapsamında sunulan aylık ücretlere aylık cihaz taksiti ve seçilen aylık internet paket bedeli (250 MB, 1 GB,4 GB) dahildir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
• Seçilen aylık internet paket bedeli yurtiçi İnternet ve WAP erişim noktalarından alınan ve gönderilen erişim hizmetini kapsamaktadır. Aylık internet paketi devredilemez, hediye edilemez, kullanılmayan veri bir sonraki aya devredilemez.
• İnternet paketi teklifinde aylık data paketi (250 MB, 1 GB, 4 GB) taahhüt süresi boyunca her fatura döneminde otomatik olarak hatta tanımlanacaktır.
• 250 MB, 1 GB ve 4 GB İnternet paketlerindeki kullanım haklarını aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
• Taahhüt süresi dolmadan önce, abonenin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; abone, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek, abonenin son dönem faturasına, cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitlerinin toplamı yansıtılacaktır.
• Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.


Her şey dahil paket seçeneğine ilişkin detaylar:

• Teklif, belirlenen koşullarda faturalı Cihaz Tarifesi ile 24 ay veya 36 ay taahhütle geçerlidir.
• Kampanya kapsamında her fatura döneminde geçerli olmak üzere, yurtiçi her yöne 1000 dakika, yurtiçi her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkı sunulacaktır. Faturaya tahsilatına aracılık edilen cihaz bedeli ile birlikte Ses, SMS ve İnternet servis ücreti olarak 55 TL yansıtılacaktır.
• Kampanya kapsamında müşterinin dahil edileceği Cihaz tarifesinin aylık sabit ücreti olan KDV ve ÖİV dahil 7,95TL'lik bedel, kampanyaya katılan müşterilerimiz için taahhüt süresi boyunca alınmayacak ve düzenlenecek faturalarına yansıtılmayacak olup, taahhüt süresi bitiminde tarife sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 7,95 TL olarak yansıtılmaya başlanacaktır.
• Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Abonelerin başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapması, kampanyanın iptali, hattın devri durumlarında Kampanya kapsamında sunulmuş olan söz konusu dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır.
• Her yöne aramalar şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Tarife, paket ya da kampanya kapsamında abonenin hattına tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, 500 Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
• Kampanya kapsamındaki SES (dakika) ve SMS kullanım hakları aşıldığında, KDV ve ÖİV dahil 41,5 KR'den ücretlendirilecektir.
• Kampanya kapsamındaki veri kullanımı yurtiçi Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamakta olup, belirtilen veri kullanım hakkını aşan abone kullanımları, KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB olarak ücretlendirilecektir.
• Taahhüt süresi dolmadan önce, abonenin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; abone, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek, abonenin son dönem faturasına, taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitlerinin toplamı yansıtılacaktır.


Peşin ödeme seçeneğine ilişkin detaylar:

• Peşin ödeme ile kampanyadan yararlanan faturalı abonelerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca geçerli olacak, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 250 MB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 fatura dönemi boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Aboneler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INTERNET yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. 3. fatura döneminden sonra 250 MB internet paketi 7 TL ücretli olarak her ay yenilenecektir.Paketini iptal etmek isteyen faturalı bireysel müşterilerimizin IPTAL INT250 yazarak 5101'e SMS göndermeleri gerekmektedir.
• Peşin ödeme ile kampanyadan yararlanan faturasız abonelerimize kampanyaya katıldıktan tarihten itibaren, 3 ay boyunca geçerli olacak, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 250 MB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 ay boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Aboneler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INT 250 yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. 3. aydan sonra 250 MB internet paketi iptal edilecektir. Faturasız müşterilerimizin EVET250 yazıp 4125'e SMS göndermeleri halinde, 3.aydan sonra 7 TL karşılığında 250 MB internet paketleri yenilenecektir. Paketini iptal etmek isteyen faturasız müşterilerimizin IPTAL INT250 yazarak 4125'e SMS göndermeleri gerekmektedir.
• Abonenin ilgili dönemde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
• 250 MB internet paketlerindeki kullanım haklarını aşan kullanımlar faturalı hatlarda KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden, faturasız hatlarda ise 0,492KR/100KB üzerinden ücretlendirilecektir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Ballı Hat

TrabzonCell'den faturasız hat alana BAL 250 Paketi HEDİYE!

TrabzonCell’den yeni faturasız hat alan müşterilerimize her yöne 250 Dakika, 250 SMS ve 250MB cepten internet içeren BAL 250 paketini ilk ay hediye ettiğimiz Ballı Hat Kampanyası 1 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Faturasız Hat aldıktan sonraki 30 gün içerisinde 250 yazıp 2070'e SMS gönderin, 30 gün boyunca BAL Paket'in keyfini çıkarın!
 

Detaylar

 • Kampanya TrabzonCell’den yeni faturasız hat alan müşterilerimiz için geçerlidir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için TrabzonCell’den faturasız hat alan müşterilerimizin hatları aktive olduktan sonraki 30 gün içerisinde kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • İlk ay hediye olarak verilen BAL Paket iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir.
 • İlk ay hediye olarak sunulan BAL 250 paketi 30 günlük kullanım sonrasında, hatta yeterli bakiye bulunması durumunda 20 TL'ye yenilenecektir. Paket yenilemesi için abonenin hattında en az 20,5TL bakiye bulunması gerekmektedir.
 • Paketin otomatik yenilenmesinin iptali için İPTAL 250 yazılarak 2070'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Paketin iptali halinde, müşteriler sahip oldukları kullanım haklarını geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabileceklerdir.
 • Hediye BAL paketi kampanyaya kayıt tarihlerinden itibaren 30 gün boyunca geçerlidir ve 30 gün içerisinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • BAL paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların aşımı durumunda yapılan aramalar, SMS gönderimleri ve data kullanımları müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • BAL paket kapsamında kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakika ve SMS'ler sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS'ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurtdışı kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Numara taşıma, reaktivasyon, faturalıdan faturasıza geçiş ve numara değişikliği kampanya kapsamına dahil değildir. Her bir hat, Ballı Hat kampanyasından sadece 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanya 1 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Faturasız S.E.Ç Paketleri

S.E.Ç. ile TrabzonCell'liler kendi paketlerini kendi yaratıyor!
Sen de numaranla TrabzonCell 'e gel, kendi paketini seçmenin keyfini yaşa!


Önce dakikanı seç...
İster 12TL'ye 200 dakika, ister 19TL'ye 500 dakika, istersen 29TL'ye 1000 dakika!

Sonra da sadece 10TL'ye paketini ekle!

 • Her Yöne 5000SMS
 • Her Yöne 500 SMS + 500 MB
 • 1GB Cepten İnternet

Ücretlendirme

KONUŞMA PAKETLERİ

Hangi Paket? S.E.Ç. 200 S.E.Ç. 500 S.E.Ç. 1000
Ne Öderim? 12 TL 19 TL 29 TL
Ne Alırım? Her Yöne 200 dakika Her Yöne 500 dakika Her Yöne 1000 dakika
Nasıl Alırım? 200DK yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder
500DK yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder
1000DK yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder

 

EK PAKETLER

 

Hangi Paket? S.E.Ç. MESAJLAŞ S.E.Ç. BAĞLAN S.E.Ç. 500-500
Ne Öderim? 10 TL 10 TL 10 TL
Ne Alırım? Her Yöne 5000 SMS 1 GB cepten internet Her Yöne 500 SMS + 500 MB
Nasıl Alırım? 5000SMS yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder
1GB yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder
5YUZ5YUZ yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder


Detaylar
           

 • Numarasını TrabzonCell faturasız tarifelerine taşıyan müşterilerimiz, numara taşıma ile TrabzonCell'e gelmelerinin ardından 30 gün içinde S.E.Ç. Paketleri'ni satın alabilirler. Müşteriler S.E.Ç. Paketleri kapsamında, 9TL'ye her yöne 200 dakika, 19TL'ye her yöne 500 dakika veya 29TL'ye her yöne 1000 dakika konuşma paketlerini satın alabilirler. Konuşma paketlerini aldıktan sonraki 10 gün içinde ise, her yöne 5000 SMS, 1 GB cepten internet veya her yöne 500 SMS + 500 MB cepten internet ek paketlerini 10 TL'ye satın alabilirler.
 • S.E.Ç. Paketleri birden fazla kez alınabilir, birden fazla konuşma paketi alındığında ek paket en son alınan konuşma paketinin alım tarihinden itibaren 10 gün içerisinde alınabilecektir.
 • Paketlerden kalan haklar S.E.Ç. 200 Paketi için KALAN 200DK, S.E.Ç. 500 Paketi için KALAN 500DK, S.E.Ç. 1000 Paketi için KALAN 1000DK, S.E.Ç. Mesajlaş paketi için KALAN 5000SMS, S.E.Ç. Bağlan paketi için KALAN 1GB, S.E.Ç. 500-500 paketi için KALAN 5YUZ5YUZ yazıp 1414'e SMS gönderilerek ücretsiz sorgulanabilir.
 • S.E.Ç. Paketleri 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. İstenirse S.E.Ç. 200 Paketi için IPTAL 200DK, S.E.Ç. 500 Paketi için IPTAL 500DK, S.E.Ç. 1000 Paketi için IPTAL 1000DK, S.E.Ç. Mesajlaş paketi için IPTAL 5000SMS, S.E.Ç. Bağlan paketi için IPTAL 1GB, S.E.Ç. 500-500 paketi için IPTAL 5YUZ5YUZ yazıp 1414'e gönderilerek paketlerin otomatik yenilenmesi iptal edilebilir. Konuşma paketinizi iptal ettiğinizde ek paketlerin de otomatik yenilenmesi iptal edilmiş olacaktır.
 • Paketler kapsamında sunulan dakikalar, SMS ve veri kullanımları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS'ler TrabzonCell Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları ve KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paketler kapsamındaki arama, SMS ve veri kullanım haklarının geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. Paket dahilinde verilen faydaların 3. şahıslara devri ve transferi mümkün değildir.
 • Numarasını taşıyarak S.E.Ç. Paketi'nden faydalanacak numara eğer daha önce TrabzonCell numarası ise, numaranın tekrar TrabzonCell 'e taşındığı tarih ile numaranın TrabzonCell 'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün sonra olmalıdır.
 • TrabzonCell’in diğer numara taşıma ve cihaz kampanyalarından faydalanan müşteriler, bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
iPhone 4S İnternet Paketi Cihaz Kampanyası Detayları

TrabzonCell’lilere Avantajlı iPhone 4S Kampanyası
iPhone’un en yeni modeli iPhone 4S şimdi TrabzonCell’de!
TrabzonCell’li taraftarlarımız  iPhone 4S internet paketi kampayasıyla tarifesini değiştirme zorunluluğu olmadan mevcut Faturalı TrabzonCell tarifesine  24 ay taahhüt vererek iPhone 4S'e sahibi olabilir !


4 GB  iPhone4S  iPhone4S 32   iPhone4S 64 GB
24 Ay 107 TL 125 TL 142 TL

iPhone 4S İnternet Paketi Cihaz Kampanyası Detayları

 • Kampanya 16 Aralık 2011 - 29 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında  müşterilerden  24 aylık taahhüt alınacaktır. Tüm TrabzonCell ürünlerinin olduğu gibi işlemler Avea bayilerinde yapılacaktır.
 • 107 TL'lik kampanya teklifi 24 ay taahhüt süreli iPhone 4S 16GB için belirlenen taksit tutarıdır, iPhone4S 32GB için belirlenen aylık taksit tutarı 125 TL, iPhone 4 64GB için belirlenen aylık taksit tutarı 142 TLdir.
 • Kampanya konusu cihazlar müşterilere Avea bayileri tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedeli, abonenin faturasına "Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler" şeklinde yansıyacaktır.
 • Kampanyadan TrabzonCell ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 8 ay geçen ve 8 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen bireysel ve kurumsal faturalı tarifelerdeki aboneler, aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilir,
 • 4 GB data limitinin aşılması durumunda kullanımlar 5 Kr/MB üzerinden ücretlendirilir ve ilgili ayın faturasına yansıtılır, kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez.
 • 4 GB'lık data İnternet data kullanımını kapsamaktadır, bunlar dışında gerçekleşen internet erişim hizmeti kullanımı ve uluslararası dolaşımda (roaming) kullanacağı her türlü veri (GPRS-EDGE-3N) kullanımına ilişkin ücretler abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılacak her türlü veri kullanımına ilişkin ücretler, Dünya Varmış Tarifesi'ne uygun olarak ilgili dönemde düzenlenecek faturanıza ayrıca yansıtılacaktır.
 • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir TrabzonCell cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında aboneler sunulan taahhütlü tekliflerden sadece birini seçebilirler,
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, fesih/devir işlemleri durumunda, son faturasına kalan ayların cihaz taksit bedellerinin toplamı yani cihaz tasit bedeli x geriye kalan ay kadar ceza yansıtılır,
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Numarasini taşıyana Her Yöne 360 Dakika
 • Kampanya 17 Ağustos 2011 tarihi itibariyle numara taşıma işlemi tamamlanmış ve faturasız TrabzonCell tarifelerinden birine kayıt olmuş aboneler için geçerlidir.
 • Aboneler tek seferde yapacakları ilk 10 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 30 dakika ve izleyen 330 gün içinde her 30 günde bir yapacakları ilk tek seferde 10 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 30 dakika olmak üzere toplam 360 dakika kazanacaklardır.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmeleri için numara taşıma yolu ile gelip faturasız TrabzonCell tariflerine kayıt olmaları, hattın aktivasyonundan sonraki 30 gün içerisinde öncelikle 5418'e KAYIT yazarak SMS göndermeleri sonrasında ise ilk 10 TL ve üzeri yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 • Hediye dakikalar sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır.
 • Kullanılmayan dakikalar 30 gün sonunda silinir.
 • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Aboneler 30 günde bir gerçekleştirecekleri ilk tek seferde 10 TL ve üzeri yükleme için fayda kazanabilecek olup, kampanyadan maksimum on iki kez faydalanabileceklerdir.
 • Hediye olarak verilen dakikalar üçüncü sahıslara transfer edilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.
 • Kampanyadan yararlanacak TrabzonCell’e taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea'ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea'dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Kampanyaya kayıtlı müşteriler IPTAL yazıp 5418'e ücretsiz mesaj atarak kampanya kayıtlarını iptal edebilirler.
 • Kampanya 30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Samsung C3530 cihaz kampanyasi

3.2 MP kameralı, tek tuşla sosyal ağlara bağlanabilen modern ve şık tasarımlı Samsung C3530'a tarife ücretinize ek 4 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 

Siz de hemen Avea bayilerine gelin aşağıda belirtilen birbirinden avantajlı faturalı tarifelerden seçiminizi yapıp Samsung C3530'a 24 ay taahhütle ayda sadece ek 4 lira ödeyerek sahip olun. 

 • Kampanya 10 Ağustos ile 15 Ekim 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınacaktır.
 • Kampanyalı Samsung C3530 cihazının aylık taksit bedeli 9,76 TL'dir.Kampanya kapsamında 24 ay taahüt veren abonelerin faturalarına tarife indirimi yansıtılacaktır. Yansıtılan indirimle birlikte kampanyaya katılan aboneler ek 4 TL ödeyerek Samsung C3530 cihazına sahip olacaklardır. Fiyatlara tüm vergiler dahil edilmiştir.
 • Kampanyadan aşağıda belirtilen bireysel faturalı tarifedeki aboneler Samsung C3530 ses paketi almadan yararlanabilir.
  TrabzonCell Dörtte Dört Tarifesi, TrabzonCell Süper Bordo Tarifesi, Kampanyaya Samsung C3530 ses paketi ile birlikte katılabilecek tarifeler ve ses paketi ile ilgili detaylar için tıklayınız.
 • Cihaz bedelini 24 ay boyunca faturaları aracılığıyla ödeyerek kampanyadan yararlanabilecek müşterilerin detayları aşağıdaki gibidir:
  - Belirlenmiş faturalı tarifelerde ve koşullarda bulunan, Avea ile abonelik sözleşmesi imzalamasının üzerinden en az 6 ay geçen ve son 6 aydır faturalarını düzenli olarak fatura son ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen aboneler
  - Belirlenmiş faturalı tarifelerde ve koşullarda bulunup, aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen aboneler
  Yukarıdaki kriterleri sağlamayan ya da sağlamasına rağmen kredi kartı ile kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler, kampanya kapsamındaki belirlenmiş faturalı tarifelerde ve koşullarda bulunmak koşuluyla ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı ödemesini anlaşmalı kredi kartlarından biriyle , 12. aydan sonra ise aylık ödemelerini faturaları aracılığıyla yapacaklardır. Kampanya tarife indirimleri 24 ay boyunca faturalarına yansıyacaktır.
 • Kampanya kapsamında aboneler, ödeme şekillerini değiştiremez.
 • Kampanya kapsamındaki anlaşmalı kredi kartları: Yapı Kredi World, Fortis, Vakıfbank, Mileniyum Bank, Anadolubank Word kartları , Garanti, TEB , Denizbank, ING, Şekerbank Bonus, Money Card, Bonus Business Card, Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Kart, Eurobank, Tekfen ve Sanal kartlar ve Akbank Axess, Citi Axess kartlarıdır.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya taahhütnamesinde belirtilen koşulların dışında kalacak şekilde değiştirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri ve taahhütüne bağlı kaldığı sürece faturasına aylık olarak yansıtılan indirim bedellerinin toplamı kadar cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.
 • Tarife değişikliği sadece kampanya taahhütnamesinde belirtilen tarife grupları içinde yapılabilir, gruplararası veya kampanya dışı tarifeye geçilmesi durumunda kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.
 • Kampanya konusu cihazlar, abonelere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bireysel müşterilere ait bir TCK nosuna bağlı en fazla 4 GSM numarası Samsung C3530 Cihaz kampanyasından faydalanabilir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Taahhütname için tıklayınız.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Şampiyon Tarifeye Numarasını Taşıyanlara Cazip KAMPANYA!

Numarasını taşıyarak ŞAMPİYON tarifeye gelen müşterilerimiz sadece 10 TL yükleyerek 12 ay boyunca her ay yurt içi her yöne 30 dakika olmak üzere toplam 360 dakika hediye kazanıyor! 

Numaranızı taşıdıktan sonraki 30 gün içinde KAYIT yazıp 5418'e gönderin, sonrasında tek seferde 10 TL ve üzeri yükleyin, siz de her yöne hediye dakikalarınızın keyfini çıkarın. 

Numaranı taşı; KAYIT yaz 5418'e sms at. 10 TL yükle 12 Ay x 30 dk, toplam 360 dk kazan!

 • Kampanya 17 Ağustos 2011 tarihi itibariyle numara taşıma işlemi tamamlanmış ve faturasız taraftar tarifelerinden birine kayıt olmuş aboneler için geçerlidir.
 • Aboneler tek seferde yapacakları ilk 10 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 30 dakika ve izleyen 330 gün içinde her 30 günde bir yapacakları ilk tek seferde 10 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 30 dakika olmak üzere toplam 360 dakika kazanacaklardır.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmeleri için numara taşıma yolu ile gelip faturasız taraftar tariflerine kayıt olmaları, hattın aktivasyonundan sonraki 30 gün içerisinde öncelikle 5418'e KAYIT yazarak SMS göndermeleri sonrasında ise ilk 10 TL ve üzeri yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 • Hediye dakikalar sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır.
 • Kullanılmayan dakikalar 30 gün sonunda silinir.
 • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Aboneler 30 günde bir gerçekleştirecekleri ilk tek seferde 10 TL ve üzeri yükleme için fayda kazanabilecek olup, kampanyadan maksimum on iki kez faydalanabileceklerdir.
 • Hediye olarak verilen dakikalar üçüncü sahıslara transfer edilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.
 • Kampanyadan yararlanacak Avea'ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea'ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea'dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Kampanyaya kayıtlı müşteriler IPTAL yazıp 5418'e ücretsiz mesaj atarak kampanya kayıtlarını iptal edebilirler.
 • Kampanya 30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
15’lik Tarifeye Numarasını Taşıyanlara Cazip KAMPANYA!

TrabzonCell’den Kaçırılmayacak Teklif

Sadece 15 TL'ye her yöne 150 dakika, her yöne 150 SMS ve hangi takımdan olursa olsun bu tarifeye gelen herkesle sınırsız konuşma!

ÜSTELİK NUMARASINI TAŞIYANLARA İLAVE HER YÖNE 100 DAKİKA + HER YÖNE 100 SMS!

Siz de hemen bir Avea bayisine gelin, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız bu teklifi kaçırmayın


Aylık ücret 15 TL**
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 150 dk (Yeni Aktivasyon) 250 dk (Numara Taşıma*)
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 150 SMS (Yeni Aktivasyon) 250 SMS (Numara Taşıma*)
Tarife içi Görüşme Süresi Sınırsız
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne 41,5 Kr / dk
SMS 41,5 Kr / SMS

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz. 

Ayda sadece 15 TL ödeyerek yurt içi her yöne 150 dakika konuşup, 150 SMS gönderebilirsiniz. Üstelik takımı ne olursa olsun bu tarifedeki ve diğer KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahipleri ile bedava konuşabilirsiniz.

Fatura döneminizde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan toplam sürenizi, SES yazıp 6000'a SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Dakika sorgulama servisinden alınan her bilgi mesajı ücretsizdir. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Her yöne aralamalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TrabzonCell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Tarifenizde, 444 ile başlayan* aramaların yurt içi ücretlendirmesi görüşme başına 40 kuruştur.

Taşıma kampanyası 1 Mayıs 2012'e kadar geçerlidir.

* Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 444 0 967 ve 967 TrabzonCell Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

** 15 TL’lik aylık ücret, bu tarifeye yeni gelen ve 12 ay süresince bu tarifede kalacağına taahhüt veren abonelerimiz için geçerlidir. Taahhüt vermeyen abonelerimiz için aylık ücret 17 TL’dir. Taahhüt veren müşterilerin; aktivasyon tarihinden itibaren 12 aylık dönemde hat iptali yapması, diğer operatöre geçmesi, tarife değişikliği yapması ya da faturasız tarifelere geçiş yapması durumunda son faturalarına yararlanılan toplam indirim tutarı kadar ceza yansıtılacaktır. (örneğin 3.ayda faturasız bir tarifeye geçerse, 3 (ay sayısı) X 2 TL (verilen fayda) = 6 TL ceza yansır)

Bu tarifeye herhangi bir Avea faturalı ya da TrabzonCell faturalı tarifelerden geçiş kapatılmıştır.

Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Pes Doğrusu

Şimdi numarasını taşıyarak Avantajlı Faturalı / Faturasız TrabzonCell Tarifelerine geçenler arasından 3 kişi Playstation3 , 100 kişi ise dünyanın en popüler futbol oyunlarından biri olan PES 2012 Playstation3 oyunu kazanma şansı yakalıyor! 

Çekiliş hakkı kazanmak için numaranızı taşıdıktan sonra KAYIT AD SOYAD yazarak 5899'a gönderin. Hem takımımızı destekleyin hem de gollerimizin heyecanını yaşama fırsatını kazanın!

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nin 28/10/2011 tarih ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02 - 401.02.99 - 2920/10043 sayılı izni ile Avea İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.11.2011 (saat 00:00) - 31.12.2011 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında diğer operatörlerden numarasını Avea Taraftar Hattına taşıyan müşteriler 5899'a SMS göndererek kampanyaya katılacak ve taşıdıkları her hat için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. SMS ücreti 50 kr olarak ücretlendirilecektir. Yapılacak çekiliş sonucunda 3 Adet Playstation 3 (160GB) Oyun konsolu, 100 adet PES 2012 Playstation3 oyunu verilecektir. Kazanılan ikramiye nakde çevrilemez ve devredilemez. Çekiliş 05 Ocak 2012 Saat:11.30'da Akro Tanıtım Org. - Toplantı Salonu Çınar Sk.No.15 4.Levent-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 10 Ocak 2012 tarihinde Akşam gazetesinde ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 25.01.2012 yedek talihlilerin 09.02.2012'dir. Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Vergiler Taksitlendi
Bireysel Faturalı TrabzonCell Hat ve aboneliklerinde toplam 54,68 TL tutarındaki ilk abonelik vergileri 31.12.2013’e kadar (Özel İletişim Vergisi 39,00 TL + Telsiz Ruhsatname Ücreti 15,68 TL olmak üzere toplam 54,68 TL) 12 eşit taksitte alınacaktır.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Otomatik Ödeme Talimatı Verin Mini Cooper kazanın!

Faturası Otomatik ödeme talimatı ile ödenen TrabzonCell’liler, ister MINI Cooper S Countryman ile sokaklarda geziyor ister Macbook Air ve iPad 2 ile internet'te geziyor. 31 Aralık'a kadar faturalarınız otomatik ödensin siz de dilediğiniz gibi gezmenin keyfini çıkarın. 

1 Kasım - 31 Aralık 2011 tarihleri arasında faturaları otomatik ödeme talimatı aracılığıyla ödenen TrabzonCell’liler MINI Cooper S Countryman, Macbook Air ve iPad 2 kazanma şansı yakalıyor! 

Kampanya döneminde fatura ödemesi talimatla gerçekleşen kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 1 kişi MINI Cooper S Countryman araba, 5 kişi Macbook Air, 55 Kişi iPad 2 kazanıyor. 

Faturalarınız otomatik ödeme talimatı ile ödensin siz de her ödeme için bir çekiliş hakkı kazanın. 

1 Kasım - 31 Aralık 2011 tarihleri arasında TrabzonCell faturası otomatik ödeme talimatı ile ödenen müşteriler (bireysel, kurumsal dahil) hediyeleri almaya hak kazanacaklardır. K

ampanyadan faydalanmak için müşterilerin kredi kartı ya da vadesiz hesabından anlaşmalı bankalar veya tüm Avea kanalları aracılığıyla en az bir kere otomatik talimat ile fatura ödemesinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.

Kampanya döneminde ister yeni talimat vermiş olsun, ister mevcutta talimatı olsun, kampanya döneminde faturası talimat ile ödenen tüm 18 yaşını doldurmuş faturalı bireysel aboneleri çekilişe hak kazanacaktır.

Kampanya döneminde fatura ödemesi talimatla gerçekleşen TrabzonCell müşterilerine, her ödemesi için bir çekiliş hakkı verilecektir.

Müşterilerin çekilişe katılabilmeleri için kampanyanın çekiliş tarihi olan 11 Ocak 2012 itibariyle hatların kapatılmış olmaması veya yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması gerekmektedir.

Çekiliş tarihine kadar otomatik fatura ödeme talimatını iptal eden müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

Çekiliş 11 Ocak 2012'de MPİ izniyle noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 17 Ocak 2012 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında çekiliş sonuçları ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil/yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır

Son başvuru tarihi asil talihliler için 1 Şubat 2012, yedek talihliler için ise 16 Şubat 2012'dir.

İkramiyelerin son kullanım tarihi 1 Mart 2012'dir.

TrabzonCell  faturası otomatik ödeme talimatı aracılığıyla gerçekleşen kişiler kampanyaya katılacaktır. Kampanya döneminde talimatla yapılan ödeme kadar çekiliş hakkı verilecektir.

Müşteri kampanya dönemi içerisinde farklı hatlarıyla talimatlı fatura ödemesini gerçekleştirirse, her biri için çekiliş hakkı kazanabilir.

Kurumsal abonelerde hediyeler bir firmadan sadece bir kişiye verilebilmektedir.

Hediyeler nakde çevrilemez ve devredilemez.

Çekilişe Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., Avea bayi, bayi çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde bu ikramiye verilmeyecektir.

KDV/ÖTV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Coşturan Tarifeye Gelenlere Sms Hediye

Bilgi:

Numarasını taşıyarak TrabzonCell Coşturan tarifeye gelen ve 12 ay tarifede kalacağını taahhüt eden müşterilerimiz ayda sadece 9 TL ödeyerek yurt içi her yöne 120 dakika konuşuyor. Üstelik takımı ne olursa olsun bu tarifedeki ve diğer KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahipleri ile sınırsız konuşabilirsiniz.

ÜSTELİK ŞİMDİ COŞTURAN TARİFEYE GELENLERE, 6 AY BOYUNCA GEÇERLİ AYLIK 100 HERYÖNE SMS HEDİYE

 

Aylık Ücret 11 TL*
Taahhütlü Aylık Ücret 9 TL*** (Numara Taşıma)
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 120 dk
Tarife içi Ücretsiz Görüşme Süresi Sınırsız
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 100 SMS** (Numara Taşıma, Yeni Aktivasyon)
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne 41,5 Kr / dk
SMS 41,5 Kr / SMS

 

* 10.04.2012 tarihi itibariyle tarife aylık sabit ücreti 22 TL, tarifeye Coşturan Tarife Numara taşıma kampanyasıyla gelen müşterilerimiz için ise tarife aylık sabit ücreti 11 TL olarak revize edilmiştir.

*** 10 Nisan 2012 tarihinden sonra tarifeye kayıt olan ve tarifede 12 ay kalacağını taahhüt eden müşteriler için tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dahil 2 TL indirim yapılacaktır.

Numara taşıma kampanyası 31 Mayıs 2012 'ye kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında; Coşturan Tarife'ye numara taşıma yoluyla kaydolan müşterilere tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. 10.04.2012 tarihinden sonra faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatöre numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye gelen müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Taahhüt veren müşterilerin; aktivasyon tarihinden itibaren 12 aylık dönemde hat iptali yapması, diğer operatöre geçmesi, tarife değişikliği yapması ya da faturasız tarifelere geçiş yapması durumunda son faturalarına yararlanılan toplam indirim tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.

10 Nisan 2012 itibariyle Coşturan tarifeye faturalı tarifelerden geçiş yapılamamaktadır.

**11 Kasim-31 Mayıs 2012 tarihleri arasında numara taşıma ve yeni hat tesisi yolu ile tarifeye kaydolan müşterilere ilk 6 fatura dönemi boyunca geçerli her ay her yöne 100 SMS hediye edilmektedir.Kampanya kapsamında verilecek olan SMS'ler müşterilere bilgilendirme SMS'i iletildikten sonra geçerli olacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000'a ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TrabzonCell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Tarifenizde, 444 ile başlayan** aramaların yurt içi ücretlendirmesi görüşme başına 40 kuruştur.

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.

** Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 444 1 500 ve 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlanması halinde 41,5 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

08.04.2012 tarihi itibariyle hattınızı iptal ettirmeniz durumunda son faturanıza, abone isteği ile hat iptal bedeli olan 8,31 TL yansıtılacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular:

TrabzonCell Coşturan Tarife Nedir?

KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell abonelerinin çok uygun fiyata birbirleri arasında bedava konuşurken aynı zamanda her yöne de konuşabilecekleri bir tarifedir.

TrabzonCell Coşturan Tarife'ye nasıl geçerim?

Avea Bayilerinden yeni sim kart alarak ve bu tarifeye geçiş talebinizi ileterek geçebilirsiniz. Eğer mevcutta faturalı KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell hat sahibi iseniz bu tarifeye geçişi Müşteri Hizmetlerinden yapabilirsiniz.

Bir fatura dönemi içerisinde birden fazla tarife değişikliği yapabilir miyim?

Bir fatura dönemi içerisinde sadece bir kez tarife değişikliği yapabilirsiniz, hattınızı yeni aldıysanız ilk faturanız çıkmadan başka bir tarifeye geçiş yapamazsınız.

Aynı ve diğer takımdaki faturalı hat sahibi arkadaşlarımı aradığımda dakikalarım her yöne dakikalardan mı düşer?

Hayır sizinle aynı tarifedeki ve diğer faturalı taraftar hat sahipleri ile ücretsiz konuşursunuz.

Ben TrabzonCell Coşturan Tarifedeyim bedava dakikalarımla KARTALCELL'li faturalı hat sahibi arkadaşımı arayabilir miyim?

Evet, KARTALCELL'li faturalı hat sahibi arkadaşınız ile bedava konuşabilirsiniz.

Bu tarifeden başka bir tarifeye geçmem durumunda tarife kapsamında aldığım 120 dakikayı kullanabilir miyim?

Hayır, TrabzonCell Coşturan tarifenizi değiştirmeniz durumunda tarife kapsamında kazandığınız 120 dakikanız silinir.

Tarifeden kazandığım dakikalar aynı ay içerisinde bitiremedim, bir sonraki ay da kullanabilir miyim?

Hayır, tarife kapsamındaki dakikalarınızı aynı fatura dönemi içerisinde tüketmeniz gerekmektedir.

Kalan dakikalarımı nasıl öğreneceğim?

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Fatura kesim tarihine birkaç gün kala tarifeye abone olursam, fatura ücretim nasıl hesaplanır? Ücretsiz dakikaların ne kadarından faydalanırım?

Tarife ücreti tarifeye geçişiniz ile fatura kesim tarihi arasında tarifede kaldığınız güne göre hesaplanır. Örn: ayın 16'sında tarifeye geçiş yaptınız, fatura kesim tarihiniz olan 26'sına kadar 10 günlük süre boyunca tarifeden faydalandığınız için tarifenin 10 günlük ücretini ödersiniz. Tarife kapsamında sunulan dakika miktarları değişmez, tarifeye hangi gün geçerseniz geçin heryöne dakika ve tarife içi bedava dakikalarınızı fatura kesim tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Ücretsiz dakikalarım bittikten sonra nasıl ücretlendirilirim?

Tarife kapsamındaki dakikalar tükendikten sonra yurt içi her yöne arama yapmak 41,5 Kr'dir.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Taraftara Yakışan TrabzonCell İndirimleri Playstore da
Trabzonspor taraftarına yakışan indirimler Playstore’da! 
Bireysel faturalı TrabzonCell hattı olan müşterilerimize Ocak ayı boyunca www.playstore.com’da 
FIFA16, Football Manager 2016, NBA2K16 oyunlarında 25 TL indirim!
 
Kampanyamız ile tüm faturalı Trabzoncell müşterilerimize Ocak ayı boyunca Playstore websitesi üzerinden belirlenen oyunlara 25 TL indirim sunuyoruz. 
 
Kampanya Dönemi: 
29 Aralık – 30 Ocak 
 • Kampanyadan, bireysel faturalı TrabzonCell tarifelerindeki müşteriler faydalanabilir.
 • Belirtilen Taraftar hatlarını kullanan müşteriler www.playstore.com sitesi üzerinden satın alacakları FIFA16, Football Manager 2016, NBA2K16 oyunlara 25 TL indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya kayıt için ilgili tarifelerdeki müşterilerin, OYUN yazıp 5000 numarasına SMS atması gerekmektedir. Müşterilere gelecek olan SMS’in içindeki şifre ile www.playstore.com websitesindeki belirtilen oyunlarda indirim hakkı kazanılacaktır. Oyunları satın alırken indirim alanına SMS ile gelen şifre girilerek indirimden faydalanılabilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirimlerin 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Kampanya kapsamında alınan şifreler 30 Mart 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kampanya 30 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Ballı Hat

TrabzonCell'den faturasız hat alana BAL 250 Paketi HEDİYE!

TrabzonCell’den yeni faturasız hat alan müşterilerimize her yöne 250 Dakika, 250 SMS ve 250MB cepten internet içeren BAL 250 paketini ilk ay hediye ettiğimiz Ballı Hat Kampanyası 1 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Faturasız Hat aldıktan sonraki 30 gün içerisinde 250 yazıp 2070'e SMS gönderin, 30 gün boyunca BAL Paket'in keyfini çıkarın!
 

Detaylar

 • Kampanya TrabzonCell’den yeni faturasız hat alan müşterilerimiz için geçerlidir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için TrabzonCell’den faturasız hat alan müşterilerimizin hatları aktive olduktan sonraki 30 gün içerisinde kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • İlk ay hediye olarak verilen BAL Paket iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir.
 • İlk ay hediye olarak sunulan BAL 250 paketi 30 günlük kullanım sonrasında, hatta yeterli bakiye bulunması durumunda 20 TL'ye yenilenecektir. Paket yenilemesi için abonenin hattında en az 20,5TL bakiye bulunması gerekmektedir.
 • Paketin otomatik yenilenmesinin iptali için İPTAL 250 yazılarak 2070'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Paketin iptali halinde, müşteriler sahip oldukları kullanım haklarını geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabileceklerdir.
 • Hediye BAL paketi kampanyaya kayıt tarihlerinden itibaren 30 gün boyunca geçerlidir ve 30 gün içerisinde kullanılmayan haklar silinecektir.
 • BAL paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların aşımı durumunda yapılan aramalar, SMS gönderimleri ve data kullanımları müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • BAL paket kapsamında kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakika ve SMS'ler sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS'ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurtdışı kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Numara taşıma, reaktivasyon, faturalıdan faturasıza geçiş ve numara değişikliği kampanya kapsamına dahil değildir. Her bir hat, Ballı Hat kampanyasından sadece 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanya 1 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Faturasız S.E.Ç Paketleri

S.E.Ç. ile TrabzonCell'liler kendi paketlerini kendi yaratıyor!
Sen de numaranla TrabzonCell 'e gel, kendi paketini seçmenin keyfini yaşa!


Önce dakikanı seç...
İster 9TL'ye 200 dakika, ister 19TL'ye 500 dakika, istersen 29TL'ye 1000 dakika!

Sonra da sadece 10TL'ye paketini ekle!

 • Her Yöne 5000SMS
 • Her Yöne 500 SMS + 500 MB
 • 1GB Cepten İnternet

Ücretlendirme

KONUŞMA PAKETLERİ

Hangi Paket? S.E.Ç. 200 S.E.Ç. 500 S.E.Ç. 1000
Ne Öderim? 9 TL 19 TL 29 TL
Ne Alırım? Her Yöne 200 dakika Her Yöne 500 dakika Her Yöne 1000 dakika
Nasıl Alırım? 200DK yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder
500DK yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder
1000DK yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder

 

EK PAKETLER

 

Hangi Paket? S.E.Ç. MESAJLAŞ S.E.Ç. BAĞLAN S.E.Ç. 500-500
Ne Öderim? 10 TL 10 TL 10 TL
Ne Alırım? Her Yöne 5000 SMS 1 GB cepten internet Her Yöne 500 SMS + 500 MB
Nasıl Alırım? 5000SMS yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder
1GB yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder
5YUZ5YUZ yaz 1414'e ücretsiz
SMS gönder


Detaylar
           

 • Numarasını TrabzonCell faturasız tarifelerine taşıyan müşterilerimiz, numara taşıma ile TrabzonCell'e gelmelerinin ardından 30 gün içinde S.E.Ç. Paketleri'ni satın alabilirler. Müşteriler S.E.Ç. Paketleri kapsamında, 9TL'ye her yöne 200 dakika, 19TL'ye her yöne 500 dakika veya 29TL'ye her yöne 1000 dakika konuşma paketlerini satın alabilirler. Konuşma paketlerini aldıktan sonraki 10 gün içinde ise, her yöne 5000 SMS, 1 GB cepten internet veya her yöne 500 SMS + 500 MB cepten internet ek paketlerini 10 TL'ye satın alabilirler.
 • S.E.Ç. Paketleri birden fazla kez alınabilir, birden fazla konuşma paketi alındığında ek paket en son alınan konuşma paketinin alım tarihinden itibaren 10 gün içerisinde alınabilecektir.
 • Paketlerden kalan haklar S.E.Ç. 200 Paketi için KALAN 200DK, S.E.Ç. 500 Paketi için KALAN 500DK, S.E.Ç. 1000 Paketi için KALAN 1000DK, S.E.Ç. Mesajlaş paketi için KALAN 5000SMS, S.E.Ç. Bağlan paketi için KALAN 1GB, S.E.Ç. 500-500 paketi için KALAN 5YUZ5YUZ yazıp 1414'e SMS gönderilerek ücretsiz sorgulanabilir.
 • S.E.Ç. Paketleri 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. İstenirse S.E.Ç. 200 Paketi için IPTAL 200DK, S.E.Ç. 500 Paketi için IPTAL 500DK, S.E.Ç. 1000 Paketi için IPTAL 1000DK, S.E.Ç. Mesajlaş paketi için IPTAL 5000SMS, S.E.Ç. Bağlan paketi için IPTAL 1GB, S.E.Ç. 500-500 paketi için IPTAL 5YUZ5YUZ yazıp 1414'e gönderilerek paketlerin otomatik yenilenmesi iptal edilebilir. Konuşma paketinizi iptal ettiğinizde ek paketlerin de otomatik yenilenmesi iptal edilmiş olacaktır.
 • Paketler kapsamında sunulan dakikalar, SMS ve veri kullanımları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS'ler TrabzonCell Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları ve KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paketler kapsamındaki arama, SMS ve veri kullanım haklarının geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. Paket dahilinde verilen faydaların 3. şahıslara devri ve transferi mümkün değildir.
 • Numarasını taşıyarak S.E.Ç. Paketi'nden faydalanacak numara eğer daha önce TrabzonCell numarası ise, numaranın tekrar TrabzonCell 'e taşındığı tarih ile numaranın TrabzonCell 'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün sonra olmalıdır.
 • TrabzonCell’in diğer numara taşıma ve cihaz kampanyalarından faydalanan müşteriler, bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Gece-Haftasonu Kampanyası

Faturasız TrabzonCell'liler Geceleri veya Hafta sonları tüm Avealılarla 2.000 dakika bedava konuşuyor!

Akşam 9 Sabah 9 seçeneği için "GECE" yaz 4242'ye SMS at 30 TL yükle

Hafta sonu seçeneği için "HAFTASONU" yaz 4242'ye SMS at 30 TL yükle

 • Gece-Hafta sonu Kampanyasında Gece ya da Hafta sonu seçeneklerinden birine kayıt olup tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekmektedir.
 • Gece seçeneğinden faydalanmak için GECE yazıp 4242'ye SMS göndermeniz ve ardından tek seferde 30 TL veya üzeri yükleme yapmanız yeterlidir.
 • Hafta sonu seçeneğinden faydalanmak için HAFTASONU yazıp 4242'ye SMS göndermeniz ve ardından tek seferde 30 TL veya üzeri yükleme yapmanız yeterlidir.
 • Gece seçeneğinde 30 gün süresince saat 21:00 ile 9:00 arasında, hafta sonu seçeneğinde Cumartesi 00:00 - Pazar 24:00 saatleri arasında Avealılarla 2.000 dakika ücretsiz konuşulacaktır.
 • Kampanyadan 30 günde sadece bir kez faydalanabilirsiniz. 30 gün içerisinde yapacağınız diğer 30 TL ve üzeri yüklemelere avantaj verilmeyecektir.
 • 30 gün sonra tekrar yükleme yapmamanız veya 2.000 dakikayı aşmanız durumunda, tarifenizin ücretlendirmesi geçerli olacaktır.
 • Gece seçeneğinde saat 21:00 öncesi başlayan ve 21:00 sonrasına kalan konuşmalar pakete dahil edilmezken, 09:00 öncesi başlayan ve 09:00'u geçen konuşmalar paket kapsamında sayılacaktır.
 • Hafta Sonu seçeneğinde cumartesi 00:00 öncesi başlayan ve 00:00 sonrasına kalan konuşmalar pakete dahil edilmezken, pazar 24:00 öncesi başlayan ve pazartesiye geçen konuşmalar paket kapsamında sayılacaktır.
 • 30 gün içerisinde tüketilmeyen ücretsiz dakikalar bir sonraki aya devretmeyecektir
 • Kampanyadan elde edilen ücretsiz görüşme süresi 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar sadece yurt içi Avea yönüne geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar 444'lü numaraları, özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL yazıp 4242'ye, kampanya kapsamında kalan dakikalarınızı öğrenmek için ise DAKIKA yazıp 4252'ye SMS göndermeniz yeterlidir.
 • Kampanya 31 Mayıs 2011 tarihine kadar geçerlidir
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Numarasını taşıyana Her Yöne 360 Dakika
 • Kampanya 17 Ağustos 2011 tarihi itibariyle numara taşıma işlemi tamamlanmış ve faturasız TrabzonCell tarifelerinden birine kayıt olmuş aboneler için geçerlidir.
 • Aboneler tek seferde yapacakları ilk 10 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 30 dakika ve izleyen 330 gün içinde her 30 günde bir yapacakları ilk tek seferde 10 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 30 dakika olmak üzere toplam 360 dakika kazanacaklardır.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmeleri için numara taşıma yolu ile gelip faturasız TrabzonCell tariflerine kayıt olmaları, hattın aktivasyonundan sonraki 30 gün içerisinde öncelikle 5418'e KAYIT yazarak SMS göndermeleri sonrasında ise ilk 10 TL ve üzeri yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 • Hediye dakikalar sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır.
 • Kullanılmayan dakikalar 30 gün sonunda silinir.
 • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Aboneler 30 günde bir gerçekleştirecekleri ilk tek seferde 10 TL ve üzeri yükleme için fayda kazanabilecek olup, kampanyadan maksimum on iki kez faydalanabileceklerdir.
 • Hediye olarak verilen dakikalar üçüncü sahıslara transfer edilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.
 • Kampanyadan yararlanacak TrabzonCell’e taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea'ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea'dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Kampanyaya kayıtlı müşteriler IPTAL yazıp 5418'e ücretsiz mesaj atarak kampanya kayıtlarını iptal edebilirler.
 • Kampanya 17 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Her Yöne Bordo 240 tarifesi özel kampanya
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Sınırsız Taraftar Paketi

Ayda sadece 15 TL'ye 30 gün boyunca tüm TrabzonCell ve Avealılarla her gün 05:00 ve 17:00 saatleri arasında dilediğiniz kadar konuşun.

Pakete kayıt olmak için hemen KAYIT yazıp 5055'e gönderin.

Pakete kayıt olmak için hemen KAYIT yazıp 5055'e gönderin.

 • Paket kapsamındaki ücretsiz saat aralığı 05:00-17:00 arasıdır.
 • Paket kapsamı dışında yapılan aramalar kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Pakete abone olmak için KAYIT yazarak 5055'e SMS gönderebilir, ya da Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • Pakete kayıt olduktan sonra 30 gün boyunca paketten yararlanabilirsiniz.
 • Her abone 30 gün içerisinde sadece bir konuşma paketinden yararlanabilecektir.
 • Pakete abone olmak için bakiyenizde en az 17 TL olması gerekmektedir.
 • Paket aboneliğiniz, hattınızda en az 17 TL bakiye bulunduğu takdirde 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paketlere kayıt olmak için gönderilen SMS ücretsizdir.
 • Paketin yenileme talimatının iptali için IPTAL yazıp 5055'e gönderebilirsiniz.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Gece Paketi
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Her Yöne 200 Dakika Paketi

Sadece 20 TL'ye 30 gün boyunca yurt içi her yöne tam 200 dakika doya doya konuşun !

Pakete kayıt olmak için hemen 200 yazıp 2111'e gönderin.

Paket aboneliğinizi, Avea İletişim Merkezlerine talebinizi ilettikten sonra, sistem üzerinden size gönderilen SMS'i onaylayarak da yapabilirsiniz.

Detaylar:

 • Paket kullanım sınırı 200 dakikadır.200 dakikanın aşılması durumunda yapılacak şebekeiçi aramalarda, tarifenizin şebekeiçi fiyatlarıyla ücretlendirileceksiniz.
 • Paket dahilindeki 200 dakikanın 3. Şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paket kullanım süresi aşıldığı takdirde kalan bedava dakikalar hattınızdan otomatik olarak silinecektir.
 • Paket kapsamı dışında yapılan aramalar kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Pakete abone olmak için 200 yazarak 2111'e SMS gönderebilir, ya da TrabzonCell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • Pakete kayıt olduktan sonra 30 gün boyunca paketten yararlanabilirsiniz.
 • Abone 30 gün içerisinde birden fazla konuşma paketinden yararlanabilecektir.
 • Pakete abone olmak için bakiyenizde en az 22 TL olması gerekmektedir.
 • Paketlere kayıt olmak için gönderilen SMS ücretsizdir.
 • Paket 30 sonunda otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paketinizden kalan dakikalarınızı öğrenmek için heryone 200 yazıp 2111'e SMS göndermeniz yeterlidir.
 • Paket iptalı için IPTAL yazıp 2111'e göndermeniz yeterlidir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Hoşgeldin Kampanyası

27 Mayıs – 30 Haziran 2011 tarihleri arasında yeni aktivasyon ile TrabzonCell faturasız tarifelere gelen abonelerimiz Hoşgeldin Kampanyası ile toplam 600 dakika hediye kazanıyorlar. Yeni aktivasyon ile TrabzonCell faturasız tarifelere gelen aboneler her ay yapacakları ilk ve tek seferde 20 TL ve üstü yüklemelerinde 1 ay boyunca kullanabilecekleri heryöne 50 dakika olmak üzere toplam 600 dakika kazanıyorlar.

Kampanyanın Detayları:

 • Aboneler tek seferde yapacakları ilk 20 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 50 dakika ve izleyen 330 gün içinde her 30 günde bir yapacakları ilk tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 50 dakika olmak üzere toplam 600 dakika kazanacaklardır.
 • Yeni aktivasyon ile TrabzonCellli olan abonelerin kampanyadan yararlanabilmeleri için aktivasyon tarihinden sonraki 30 gün içerisinde öncelikle 5660'a KAYIT yazarak SMS göndermeleri sonrasında ise ilk yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 • Hediye dakikalar sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, TrabzonCell Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır.
 • Kullanılmayan dakikalar 30 gün sonunda silinir.
 • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Hediye olarak verilen dakikalar üçüncü sahıslara transfer edilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.
 • Farklı bir ön ödemeli hattan tarifenin açılması ancak sonrasında Harbi, Katlayan tarifelerine geçiş yapılması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.
 • Kampanyadan yararlanıp hattı herhangi bir nedenle iptal olan abone, yeniden aktivasyon (ihya) ile geri geldiğinde 1 yıl süre ile kampanyadan faydalanma hakkına sahiptir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Numarasini taşıyana Her Yöne 600 Dakika

27 Mayıs 2011 tarihi itibariyle numarasını TrabzonCell'e taşıyarak ya da yeni hat alarak TrabzonCell faturasıza gelen tüm müşterilerimiz tam 12 ay boyunca her ay yurt içi her yöne 50 dakika olmak üzere toplam 600 dakika hediye kazanıyor!
Numaranızı TrabzonCell'e taşıdıktan ya da yeni TrabzonCell faturasız hattınızı aldıktan sonraki 30 gün içinde önce KAYIT yazıp 5660'a gönderin, sonrasında tek seferde 20 TL ve üzeri yükleyin, siz de her yöne hediye dakikalarınızın keyfini çıkarın.

 • Kampanya 27 Mayıs 2011 tarihi itibariyle numara taşıma işlemi tamamlanmış ve yeni hat almış aboneler için geçerlidir.
 • Aboneler tek seferde yapacakları ilk 20 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 50 dakika ve izleyen 330 gün içinde her 30 günde bir yapacakları ilk tek seferde 20 TL ve üzeri yüklemelerine yurtiçi her yöne 50 dakika olmak üzere toplam 600 dakika kazanacaklardır.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmeleri için TrabzonCell 'e geldikten sonraki 30 gün içerisinde öncelikle 5660'a KAYIT yazarak SMS göndermeleri sonrasında ise ilk yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 • Hediye dakikalar sadece yurt içi sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, TrabzonCell Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır.
 • Kullanılmayan dakikalar 30 gün sonunda silinir.
  Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Aboneler 30 günde bir gerçekleştirecekleri ilk tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme için fayda kazanabilecek olup, kampanyadan maksimum on iki kez faydalanabileceklerdir.
 • Hediye olarak verilen dakikalar üçüncü sahıslara transfer edilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.
 • Kampanyadan yararlanacak TrabzonCell 'e taşınan numara eğer daha önce TrabzonCell numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar TrabzonCell 'e taşıdığı tarih itibariyle, TrabzonCell 'den numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Kampanyaya kayıtlı müşteriler IPTAL 600 yazıp 5660'a ücretsiz mesaj atarak kampanya kayıtlarını iptal edebilirler
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Yurtiçi Kargo

TrabzonCell abonelerine kazandırmaya devam ediyor. Trabzonspor'un resmi kargo sponsoru Yurtiçi Kargo ile yapılan anlaşma kapsamında, TrabzonCell abonelerine kargo gönderimlerinde %25 indirim imkanı sağlanacak.

Sene sonuna kadar sürecek kampanyadan yararlanmak için tek "Yurtici" yazarak 1967'ye SMS at ve gelen şifreyi Yurtiçi Kargo Şubesi'nde yetkililere göster.

 • 1967'ye gönderilen sms'ler ücretsizdir.
 • Her abone bu kampanyadan en fazla 10 (on) kez faydalanabilir.
 • TrabzonCell-Yurtiçi Kargo indirim kampanyası 31.12.2010 tarihine kadar geçerlidir.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Özel Kampanyalar
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
TrabzonCell abonelerine TS Clubdan anlamli mesaj

Yenilenen tasarımıyla taraftarlarımıza hizmet veren TS Club e-ticaret sitesi www.trabzonspor.com.tr’de TrabzonCell abonelerine yönelik indirim kampanyası başladı. Kampanya kapsamında TrabzonCell aboneleri 1-10 Kasım tarihleri arasında yapacakları alışverişlerde %5 indirim kazanacak. Üstelik aboneler aynı zamanda Trabzonspor Kart sahibi ise ekstra %10 indirimden de yararlanabilecek.

TrabzonCell aboneleri cep telefonlarına gönderilen SMS’lerdeki indirim kodlarını alışveriş ödeme ekranında girerek indirimden yararlanabilecekler.

Kampanya detayları:

 • Kampanya 1-10 Kasım tarihleri arasında geçerlidir.
 • Aboneler alışveriş esnasında ödeme ekranında “indirim kuponu” bölümüne cep telefonlarına giden indirim kodlarını girerek indirimden yararlanabilir.
 • İndirim kodunu içeren SMS’i silen ya da telefonuna SMS ulaşmayan aboneler “TSCLUB” yazıp 1967’ye SMS atarak indirim kodlarını tekrar alabilir.
 • İndirim kodları, TS Club e-ticaret sitesi www.trabzonspor.com.tr’deki alışverişlerde sadece 1 kez kullanılabilir.
 • Aynı zamanda Trabzonspor Kart sahibi olan TrabzonCell aboneleri %5 TrabzonCell indiriminin yanı sıra %10 Trabzonspor Kart indiriminden de faydalanabilir. Bu sayede toplam indirim oranı %15 olacaktır.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Ilk golü Kim Atar
ts-1.jpg

İlk golü kim atar, bilen hediyeleri kapar. Takımımızın maçlarında ilk golünü atacak olan futbolcumuzu doğru tahmin eden ilk 3 TrabzonCell abonesi hediyeyi kazanır. Yarışmaya katılmak için maç sabahı saat 11.00’den sonra TrabzonCell hattınızla "Gol" yazıp boşluk bıraktıktan sonra ilk golümüzü atacak futbolcumuzun ismini yazıp 1967'ye sms gönderin. Yarışma takımımızın Süper Lig, Türkiye Kupası ve Avrupa Kupalarında oynayacağı resmi maçlar için geçerlidir. Takımımızın ilk golünü rakip futbolu kendi kalesine atması durumunda hiçbir abone hediye kazanamaz. Kazanan aboneler maçtan sonra en geç 1 hafta içerisinde aranır ve hediye kazandığıyla ilgili bilgi verilir. Kazanan abonelerin hediyeleri, TrabzonCell müşteri hizmetlerinin aboneye kazandığı bilgisini vermesinden sonra 1 hafta içerisinde adreslerine kargo ile gönderili. Abonenin, yarışmaya katılmak için gönderdiği her sms 40 kr olarak ücretlendirilir.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Ayın Futbolcusu
AyinFutbolcusu-595x395.jpg

Sence bu ayın en iyi futbolcusu kim? Takımımızın en iyi futbolcusunu seçmek için TrabzonCell hattınızla "Futbolcu" yazıp boşluk bıraktıktan sonra seçtiğiniz futbolcunun forma numarasını 1967'ye sms gönderin oylamaya katılın. Kazanan futbolcunun forma numarasını en çok yazıp gönderen TrabzonCell abonesi, futbolcunun ödülünü alacağı maç için maraton tribün bileti kazanır. Kazanan futbolcunun forma numarasını en çok gönderen abone, ay bittikten sonraki maçtan en geç 2 gün önce aranır ve bilet kazandığı bildirilir. TrabzonCell müşteri hizmetleri tarafından aranır ve bilet kazandığı bildirilir. Abonelerin yarışma oylaması için gönderdiği her sms 40 kr olarak ücretlendirilir.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Ödüllü Soru-Cevap
Facebook ve Twitter sayfalarımızı takip edin, ödüllü sorularımızı kaçırmayın!
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Futbolcuya Sorunu Sor

Trabzonspor Dergisi'ndeki TrabzonCell soru-cevap köşesinin bu ayki konuğu Didier Zokora.

TrabzonCell hattınızla "soru" yazıp boşluk bıraktıktan sonra Zokora ile ilgili merak ettiğinizi yazıp 1967'ye sms gönderin, sorunuz ve Zokora’nın cevabı dergimizin Ocak sayısında yayınlansın. 1 sms 40 kr

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
AranKazan Kampanyası
Diğer operatör ve sabit hatlardan gelen aramalarınızın toplamı her 10 dakikaya ulaştığında yurtiçi her yöne ücretsiz 5 dakika kazanırsınız
 • Ayda 30 dakikaya kadar hediye kazanabilirsiniz.
 • Hediye dakika kazandığınızda, kısa mesaj servisimiz aracılığı ile bilgilendirilirsiniz.
 • AranKazan'dan hediye dakika kazanmak için ne kadar ek süre aranmanız gerektiğini 9333'ü ücretsiz arayarak veya 'ARANKAZAN' yazıp 9333'e kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Kullanılmayan hediye dakikalar 30 gün geçerlidir ve 30gün sonunda silinir.
 • Kazanılan hediye dakikalar transfer edilemez. Aranılan dakikalar bir sonraki aya devredilmez.
 • Hediyeli55 tarifesi haricindeki tüm bireysel faturasız hat aboneleri bu kampanyadan yararlanabilirler.
 • Kampanyaya kayıt olabilmek için ARANKAZAN yazıp 1030'a SMS göndermeleri yeterlidir. Kayıt işlemi 50 kr ile ücretlendirilir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. program üzerinde değişiklik yapma ya da programı kaldırma yetkisini saklı tutar.

Ücretsiz dakika kazanmak amacıyla hattına doğru arama yapmaya zorlayacak olan kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunuz.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
AranKazan 120

Gerçek fiyata aradığınız TrabzonCell ile arandıkça kazanın, kazandıkça arayın.

Diğer operatör ve sabit hatlardan 120 dakika aranıyorsunuz, 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz şebekeiçi dakikalar kazanıyorsunuz.

120 yazıp 1031'e yollayın, AranKazan120'den siz de faydalanın. 

Numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok kazanın! 

Cebiniz açık, kazancınız bol olsun!

 • 120 yazıp 1031'e göndererek AranKazan120'ye kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra diğer operatör ve sabit hatlardan aranmanız toplamı 120 dakikaya ulaştığında 1 hafta boyunca şebekeiçi kullanabileceğiniz 3000 dakika kazanırsınız.
 • AranKazan120'den faydalanmak için bir kez kayıt olmak yeterlidir. Her ay tekrar kayıt olmak gerekmez. Kampanyaya kayıt için gönderilen SMS, 50 kuruş olarak ücretlendirilecektir.
 • AranKazan ve AranKazan120 kampanyalarından aynı anda faydalanılamaz. AranKazan120'ye kayıt olduğunuzda, AranKazan'a kaydınız var ise silinir.
 • Kazanılan hediye dakikaları şebeke içi aramalarınızda kullanabilirsiniz.
 • Ayda sadece 1 defa hediye kazanabilirsiniz.
 • Hediye dakika kazandığınızda, kısa mesaj servisimiz aracılığı ile bilgilendirilirsiniz.
 • AranKazan120'den hediye dakika kazanmak için ne kadar ek süre aranmanız gerektiğini 9333'ü ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Kullanılmayan hediye dakikalar 7 gün içinde silinir.
 • Kazanılan hediye dakikalar transfer edilemez.
 • Hediyeli55 tarifesi haricindeki tüm bireysel faturasız hat aboneleri kayıt olup bu kampanyadan yararlanabilirler.
 • AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. program üzerinde değişiklik yapma ya da programı kaldırma yetkisini saklı tutar.
 • Ücretsiz dakika kazanmak amacıyla hattına doğru arama yapmaya zorlayacak olan kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunuz.
paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
E-Fatura

17 Haziran 2011- 31 Ekim 2011 tarihleri arasında numara taşıma, yeni hat tesisi ya da faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kamu ve bireysel faturalı hat sahibi olan aboneler, aktive oldukları ya da faturasızdan geçiş yaptıkları tarihten itibaren 2 hafta içinde e-fatura'ya geçmeleri durumunda 30 gün boyunca kullanabilecekleri yurt içi her yöne 100 dakika kazanacaklar.

 • Bireysel Faturalı tarifelerimize aktivasyon ( Yeni hat tesisi, Numara Taşıma) ya da faturasızdan geçiş yoluyla gelen aboneler, 2 hafta içerisinde (aktive oldukları ya da faturasızdan geçiş yaptıkları gün hariç 2 hafta) faturalarını e-fatura olarak e-mail yoluyla almayı kabul etmeleri durumunda 30 gün boyunca kullanabilecekleri yurtiçi her yöne 100 ücretsiz dakika kazanacaklardır. Ücretsiz dakikalar her bir abonenin e-fatura talimatı vermesini takip eden gün abonelere tanımlanacak olup 30 gün süresince geçerli olacaktır. Ücretsiz dakikalar sadece yurtiçi her yöne (grupiçi yapısındaki tarifelerde farklı bir kurgu olacaktır*) geçerli olacaktır.
 • Ücretsiz dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, 444'lü numaraları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar. Kampanya kapsamında kazanılan dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Ücretsiz dakikaların abonelere başarıyla tanımlanmasının ardından abonelere bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bir numara, kampanya dönemi boyunca ücretsiz 100 dakika avantajından sadece bir kez faydalanabilecektir.

*Bulunulan Tarife/Paket dahilindeki grupiçi görüşme süresi sınırlı olan müşterilerimiz için grupiçi görüşmelerinin tüketilmesi sonrasındaki aramalarında kampanya kapsamında verilen 100 dakikanın tamamı tüketilmemiş olsa da şebekeiçi ücretlendirmeleri geçerli olacaktır.

Ayrıca, yine “diğer kampanyalar”ın altına “e-fatura çekiliş kampanyası” adı altında yeni bir kampanya eklememiz gerekiyor. Kampanya bilgileri aşağıdaki gibidir. Bu kampanya aynı zamanda “en yeni kampanyalar”ın altında da olsun.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Maxipuan Kampanyası

Türkiye İş Bankası Maximum/Maximiles kredi kartı sahipleri, biriken MaxiPuan'larıyla Avea'dan dakika satın alabilecekler.

MaxiPuan'larla alınabilecek TL seçenekleri 5, 8, 12, 16, 20, dakika seçenekleri ise 10, 20, 30, 40, 50, 60'dır:
 

Tutar(TL)
5
8
12
16
20

Dakika Tutar(TL)
10 3,1 
20 6,2
30 9,3
40 12,4
50 15,5
60 18,6

MaxiPuan'larla TL / dakika satın almak için MP (boşluk) TC Kimlik Numarası (boşluk) almak istenilen TL / dakika miktarını yazıp, 4402'ye SMS* ile göndermesi yeterlidir (Örn: MP 11223344555 20).

*4402'ye gönderilen SMS'ler standart SMS ile ücretlendirilecektir.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Yurtdışı Süper 3’lük
Yurtdışında 30 dakika konuşma, 30 SMS ve 3MB internet tek pakette, vergiler dahil sadece 60 TL.

Paket fiyatı: 60 TL
Paket içeriği: 30 dk Konuşma* + 30 SMS + 3MB

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Paket kapsamındaki 3MB internet kotasının ücretlendirme periyodu 1 KB, 30 dakikanın ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. 

* Paket kapsamındaki konuşma süresi, uluslararası dolaşımdayken çağrı yapma veya çağrı alma için istenildiği şekilde kullanılabilir. 

Süper Üçlük Paketi'nden faturalı hat sahibi tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir. 

Pakete kayıt olmak için yurt içinden veya yurt dışından UCLUK yazıp 9499'a göndermek* yeterlidir. 

Paketle sunulan avantajlardan yararlanmak için hattınızın yurt dışında kullanıma açık olması gereklidir. Avea Müşteri Hizmetlerini arayarak, ACIK yazıp 2555'e ücretsiz SMS göndererek* veya www.avea.com.tr'deki online işlemler menüsünden hattınızı yurt dışında kullanıma açtırabilirsiniz. 

* SMS ile pakete kayıt ve hattın dolaşıma açılması hizmetlerinden bireysel faturalı aboneler ve kamu hattı aboneleri faydalanabilmektedir. Kurumsal ve SME müşterilerimiz için şirket yetkilisinin Avea Müşteri Hizmetlerini araması yeterlidir. 


paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
E-Fatura Çekiliş Kampanyası

Şimdi e-fatura talimatı verin, doğayı korurken Toyota Prius Hybrid kazanma şansı yakalayın.

5 Mayıs 2011-5 Ağustos 2011 tarihleri arasında faturalarını e-faturaya geçiren bireysel faturalı hat sahibi Avea aboneleri çekilişe katılmaya hak kazanacaklar.

Kampanya süresince Müşteri Hizmetleri veya Avea bayileri kanallarıyla ya da cep telefonunuzun mesajlar bölümüne e-mail adresinizi yazıp SMS ile 3008'e göndererek e-fatura aboneliğinizi hemen başlatabilir, çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya Şartnamesi:

İşbu Şartname konusu "E-Fatura Kampanyası" ("Kampanya") Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ("Avea") abonelerinin bireysel faturalı hat sahiplerine açıktır. Kampanya ve kampanya kapsamında yapılacak çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ikramiye almaya hak kazanamazlar. Avea, Avea İletişim Merkezi ve Satış Noktası çalışanları, Avea Kurumsal hat sahipleri kampanya'ya katılamazlar, katılıp ödül kazandıkları takdirde ise bu haktan yararlanamazlar.

2. Kampanya süresi: Kampanya 05.05.2011 tarihinde saat 00:00'da başlayacak olup 05.08.2011 tarihinde akşam saat 23:59'da sona erecektir.

3. Kazananların Belirlenmesi: Kampanya tarihleri arasında www.avea.com.tr (ücretsiz) internet sitesinden Online işlemleri kullanarak, 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetlerini telefonla arayarak, e-mail adresini 3008'e ücretsiz sms ile göndererek veya Avea bayileri kanallarıyla ücretsiz olarak e-fatura talebinde bulunan Avea abonelerine (1) bir çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 ile sınırlıdır. Kampanyaya E-fatura aboneliği gerçekleştirerek bütün kanallardan katılım ücretsizdir.

4. Kampanya bitiminde ödüle hak kazanan aboneler 10.08.2011 tarihinde saat 11:00'da Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Mrk. No:25 D:40 Mecidiyeköy / İstanbul adresinde bulunan U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti ("U2") firmasında noter huzurunda top çekme suretiyle yapılacak çekiliş sonunda belirlenecektir.

5. Kampanya Konusu Ödül: Çekilişle belirlenecek toplamda 1 (bir) Avea abonesine 1 adet Toyota Prius 1,8 Elegant 2011 Model Otomobil ("Ödül") verilecektir. Söz konusu Ödül kapsamına KDV/ÖTV dahil olup, diğer vergi, harç, yasal yükümlülük ve harcamalar çekiliş sonucu Ödül kazanan abone tarafından karşılanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. Görsellerdeki ürün renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez veya satamazlar. Kampanya'ya iştirak edenler bu şartları gayrikabili rücu kabul etmiş sayılır.

6. E-fatura Kampanyası kapsamında yapılacak çekiliş ile Ödül 1 kişilik asil liste ve 1 kişilik yedek liste belirlenecek olup bu listeler 15.08.2011 Radikal Gazetesi Türkiye baskısında ve Avea web sayfası (www.avea.com.tr) yolu ile bilgilendirilecektir. Asil listede yer alan kazananlara; Avea adına U2 tarafından posta yolu ile taahhütlü mektupla bilgilendirme yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan bilgilendirmede kazanan aboneye herhangi bir sebeple ulaşılamamasından dolayı AVEA'nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Asil listedeki kazananların, söz konusu bilgilendirme kapsamında; ödül almak üzere U2'ye 30.08.2011 tarihine kadar yazılı olarak başvurmaları ve başvuruları sırasında ödüllerinin gönderilmesini talep ettikleri adreslerini yazılı olarak belirtmeleri gerekmektedir. U2'ye bu tarihten sonra tebliğ edilen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. U2 tarafından kazanan kişilerin adreslerine gönderilecek olan kazandıklarına ve ödülün gönderilmesini talep ettiklerini adresi belirtmeleri gerektiğine ilişkin bilgilendirmenin kişilerin bildirmiş oldukları adreslere ulaşmaması, postada yaşanan aksaklıklar ve/veya asil listedeki kişilerin, belirtilen süre içerisinde bilgilendirmede belirtilen şekilde U2'ye başvurmaması, başvurmuş olduğunu iddia etmesine rağmen postada yaşanan gecikmeler nedeniyle başvurunun U2'ye 30.08.2011 tarihine kadar ulaştırılmaması durumunda ise ödülleri, yedek listede yer alan ilk kişilere sırası ile devredilecektir. Yedek listedeki talihlilerin, ödül almak üzere U2'ye 14.09.2011 tarihine kadar yazılı olarak başvurmaları gerekmektedir. Söz konusu kişilere yapılacak bildirim ve buna bağlı neticeler bu maddede belirtildiği gibi uygulanacak olup U2'ye bu tarihten sonra ulaşan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

7. Ödül kazanan ve yukarıda belirtildiği şekilde başvuruda bulunan kişilerin hediyeleri, yedek son başvuru tarihinden sonra teslim edilecektir. Yedek son başvuru tarihi 14.09.2011'dir.

8. Ödül kazanan kişilere ödülleri ancak, abonelerin abonelik sözleşmesinde belirtilen yükümlülükleri ile işbu Kampanya Şartnamesi kapsamındaki yükümlülüklerini, kendilerine belirtilen 30.08.2011 tarihine kadar tam olarak yerine getirmiş olmaları ve U2 ile işbu Şartname'de belirtilen şekilde irtibat kurmaları kaydı ile verilecektir. Aksi durumun tespiti halinde, abonenin ödül hakkı iptal edilecek ve ödül belirlenen ilk sıradaki yedek kazanana devredilecektir. Yedek kazanan Abone için de yukarıda yazılı şartlar geçerlidir.

9. Aboneler, kendi adlarına kayıtlı Avea hatları ile çekilişe katılabilecek olup, çekilişe katılma haklarını ya da ödül haklarını 3. bir kişiye devredemezler. Aynı isme kayıtlı birden fazla Avea hattı ile yarışarak, birden fazla ödül hakkı kazanan abone sadece tek ödül kazanabilir, diğer hakkını 3. bir kişiye devredemez.

10. Kampanya süresince faturalı hattı ve E-fatura aboneliği devam etmelidir. Herhangi birisini iptal edenler çekilişe dahil edilmeyecektir.

11. Avea abonelerinin kampanyaya katılabilmeleri için kampanya başlangıç tarihinde aktif bir E-fatura aboneliği olmaması gereklidir.

12. Kampanya bitiş tarihi itibari ile katılımcılar yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması halinde çekiliş listesine dahil edilecektir.

13. Ödül kazanan kişilerin, söz konusu haklarını Avea'nın kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları halinde Avea sorumlu tutulamayacaktır.

14. Kampanya'ya katılanlar Avea'nın işbu Kampanya Şartnamesi'nde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Avea tarafından yapılacak, olası uyuşmazlıklarda AVEA'nın defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.

15. Avea, Kampanya'ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

16. İşbu Şartname, "E-Fatura Kampanyası" için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

17. İşbu Kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 27.04.2011 tarih ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/1096-3937 sayısı ile AVEA İletişim Hizmetleri AŞ tarafından düzenlenmektedir. Kampanya kurallarının tamamı www.avea.com.tr internet adresinden ve/veya 444 1 500 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı'ndan öğrenilebilir.

18. Bu Kampanya'ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook
Otomatik ödeme talimati kampanyası

Faturası Otomatik ödeme talimatı ile ödenen TrabzonCellliler, evde sinema keyfinin tadını çıkarıyor! 

17 Ağustos -17 Ekim tarihleri arasında faturaları otomatik ödeme talimatı aracılığıyla ödenen TrabzonCellliler 10.000 TL degerinde ev sinema seti kazanma sansi yakaliyor! 

Kampanya döneminde fatura ödemesi talimatla gerçekleşen kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 25 Avea müşterisi 46” Samsung 3D Led TV, Samsung Bluray destekli 5+1 ev sinema sistemi ve 100 DVD filmden oluşan sinema seti kazanıyor. 

Faturalarınız otomatik ödeme talimatı ile ödensin siz de her ödeme için bir çekiliş hakkı kazanın. 

Otomatik Ödeme Talimatı'nı hemen vermek için tıklayın.

 • 17 Ağustos - 17 Ekim 2011 tarihleri arasında TrabzonCell faturası otomatik ödeme talimatı ile ödenen müşteriler (bireysel, kurumsal, GPO hatlar dahil) hediyeleri almaya hak kazanacaklardır.
 • Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kredi kartı ya da vadesiz hesabından anlaşmalı bankalar veya tüm Avea kanalları aracılığıyla en az bir kere otomatik talimat ile fatura ödemesinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.
 • Kampanya döneminde fatura ödemesi talimatla gerçekleşen TrabzonCell müşterilerine, her ödemeleri için bir çekiliş hakkı verilecektir.
 • Müşterilerin çekilişe katılabilmeleri için kampanyanın çekiliş tarihi olan 25 Ekim itibariyle hatların kapatılmış olmaması veya yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması gerekmektedir.
 • Çekiliş tarihine kadar otomatik fatura ödeme talimatını iptal eden müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.
 • Çekiliş 25 Ekim 2011'de MPİ izniyle noter huzurunda gerçekleştirilecektir.
 • Çekiliş hakkı verilecek hatların kapatılmış olmaması veya yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması gerekir.
 • Kazanan talihliler 28 Ekim 2011 tarihli Akşam Gazetesi Türkiye baskısında çekiliş sonuçları ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil/yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
 • Son başvuru tarihi asil talihliler için 12 Kasım 2011, yedek talihliler için ise 27 Kasım 2011'dir.
 • İkramiyelerin son kullanım tarihi 12 Aralık 2011'dir.
 • Avea faturası otomatik ödeme talimatı aracılığıyla gerçekleşen kişiler kampanyaya katılacaktır. Kampanya dönemi içinde gerçekleşen her ödeme talimatı için bir çekiliş hakkı verilecektir.
 • Kurumsal abonelerde hediyeler bir firmadan sadece bir kişiye verilebilmektedir.
 • Hediyeler nakde çevrilemez ve devredilemez.
 • Çekilişe Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., Avea bayi, bayi çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde bu ikramiye verilmeyecektir.
 • KDV/ÖTV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir.


Kampaya şartnamesini görmek için tıklayınız.

paylaş Add to TwitterAdd to Facebook